O NAS

Przystanek Prawnik to projekt, który powstał z konsolidacji trzech firm z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży finansowo-prawnej. To zespół ludzi z pasją i pozytywną energią.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, Przedsiębiorców, Partnerów biznesowych jak i środowiska prawniczego. Wyznaczmy nowe standardy pracy na rynku gospodarczym naszego regionu i całego kraju! Mierzymy wysoko. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie znajdując najbardziej optymalne rozwiązania dla Klientów.

Wierzymy, że każda usługa zaczyna się i kończy na prawdziwym i szczerym zainteresowaniu ludźmi. Z tego też względu nasza koncentracja na ludziach oraz wiedza na temat ich potrzeb i oczekiwań jest kluczową cechą naszej
działalności.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Myślałem że restrukturyzacja firmy będzie kosztować krocie, jednak okazało się, że jest to znacznie tańsze rozwiązanie niż myślałem na początku. W sposób bardzo jasny i transparentny wytłumaczono mi na czym polega cały proces. Skorzystałem i dziś funkcjonuje dalej. Bez Waszej pomocy zwinąłbym już interes i został bankrutem.

Marcin

Byłam zdruzgotana, tonęłam w długach, wiedziałam, że jest coś takiego jak upadłość konsumencka ale nie wiedziałam jak się do tego zabrać. Otrzymałam pomoc w załatwieniu formalności i odzyskałam spokój i komfort psychiczny. Bardzo dziękuję

Anna

Dzięki Przystanek Prawnik uratowaliśmy nasze gospodarstwo rolne przed licytacją komorniczą i utratą całego majątku. Dziś spłacamy nasze zaległe zobowiązania w ratach na jakie nas stać a znaczna część długu została umorzona. Dziękujemy za pomoc.

Andrzej

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby posiadające doświadczenie w pracy z klientami, sprzedaży bezpośredniej, ubezpieczeniach, rehabilitacji, windykacji, branży finansowej i doradczej, bankowości, księgowości oraz tych  którzy chcą dopiero rozpocząć przygodę biznesową lub pragną rozszerzyć zakres swoich usług.

KONTAKT

Zgoda na przetwarzanie danych

Zgody na kontakt

2 + 9 =

Adres

Kazimierzowska 122, 08-110 Siedlce (naprzeciwko sądu)

Telefon

Mail

biuro@przystanekprawnik.pl

Usługi prawne dla każdego „od ręki” – szybko i profesjonalnie

Zadzwoń teraz: 531 467 120